Vi ger inte bara digital exponering. Genom att synas på rätt platser och nå rätt personer, ger vi Er även den effekt Ni vill ha.

Vi är ett nystartat bolag med lång erfarenhet från branschen och vi kommer att kämpa hårdast av alla för att bevisa för Er, att vi är Er rätta samarbetspartner. Varje budskap är unikt och därav även varje uppdrag. Vi vet det. Vi vet också att digital kommunikation handlar om att säga rätt sak till rätt person och på rätt plats. Utöver detta ligger nyckeln till en framgångsrik kampanj i det personliga hantverket. Att se till så att just Er kampanj optimeras rätt och att Ni får ut den efterfrågade effekten. Det är där vi vill vara starkast och vår styrka kommer att vara just det.När Ni träffar oss, pratar med oss och berättar vad Ni vill ha - då lyssnar vi. Och förstår. Vi skräddarsyr paketeringen efter vad Ni vill uppnå för effekt med Ert budskap.
I nära samarbete med kompetenta publicister med innehåll som når Er målgrupp, och med vårt personliga engagemang, levererar vi kvalitet i tid. Ert varumärke och budskap står i centrum. Efter 12 år i mediebranschen och 6 års arbete med nätverk har vi skapat oss en tydlig bild kring, vad våra samarbetspartners efterfrågar. Varje gång en kund återkommer får vi ett kvitto på att det vi gör, är rätt. Och då, precis då, har vi lyckats. Det är vår drivkraft. Välkommen till Adwell - på rätt plats - till rätt person - 100 % service.   signaturtiinalinde

Kontakt

Tiina Linde
Tiina Linde
Ceo
+46 8 678 77 00
+46 702 98 22 56
tiina.linde@adwell.se
Elisabeth Jonasson
Elisabeth Jonasson
Senior Key Account Manager
+46 8 678 77 00
+46 70 837 15 02
elisabeth.jonasson@adwell.se
Leroy Brewitz
Leroy Brewitz
Ad Ops/ Programmatic Sales
+46 8 678 77 00
+46 761 69 42 44
leroy.brewitz@adwell.se
Mazdak Masoumi
Mazdak Masoumi
Campaign Manager
+46 8 678 77 00
+46 733 66 95 88
mazdak.masoumi@adwell.se
Ludwig Ekström
Head Of Delivery
+46 8 678 77 00
+46 70 843 36 28
ludwig.ekstrom@nyheter24gruppen.se
Henrik Falk
Henrik Falk
Senior Key Account Manager
+46 8 678 77 00
+46 76 398 81 70
henrik.falk@adwell.se
David Bornhammar
Senior Key Account Manager
+46 8 678 77 00
+46 73 155 33 14
David.bornhammar@nyheter24gruppen.se
Adwell
Skeppargatan 65
114 59 Stockholm